LAT   RUS   ENG  

AQUALUNG
Mūsu firma ir kompānijas "AQUALUNG" oficiālie ,ekskluzīvie pārstāvji Latvijā. Informāciju par šīs firmas precēm skatiet saitos: www.aqualung.com www.aqualung.ru
www.sportserviss.lv
Informāciju par mūsu precēm var redzēt arī mājas lapā http://www.sportserviss.lv
izvēlēties vienu no apakškataloga


Ārējais izskats Nosakums Apraksts
Joga paklajs Pievienot  izdrukai Gumijots jogas paklājs. Izmērs: 1.72mx0.6mx0.6cm.
Paliktnis jogai. Pievienot  izdrukai Paliktnis jogai.
Riņkis pilatesam R880 Pievienot  izdrukai Riņķis pilatesam, diametrs 55cm.
Platforma step aerobikai STP03 Pievienot  izdrukai Stepa sols - 3 regulējami augstumi, arī slīpumā. Neslīdošs materiāls.
Vingrošanas rinķis. Pievienot  izdrukai Plastmasas vingrošanas riņķis.Domāts vingrinājumiem vidukļa zonā, preses vingrinājumiem un mākslas vingrošanai. Piejamie izmēri: dm.600mm, dm.800mm.
Saliekams rinķis 005 Pievienot  izdrukai Saliekams vingrošanas riņķis ar "pumpiņām" 005. Dm. 80cm. Domāti vingrinājumu veikšanai vidukļa rajonā un preses vingrinājumiem.
Masāžas riņķis 1.8kg 1024 Pievienot  izdrukai Masāžas vingrošanas riņķis. Viegli saliekams un izjaucams.Sastāv no 8 daļām. Svars 1.8kg. Diametrs 108 cm. Divās rindās izvietoti 80 masāžas elementi ar iebūvētiem magnētiem. Riņķim ir unikāls gaisa slānis katrā masāžas elementā, tas ļauj nodarboties bez sāpēm.
Masāžas vingrošanas riņķis 1.2kg Pievienot  izdrukai Masāžas vingrošanas riņķis. 40 iebūvēti magnēti veido slaidāku ķermeni un samazina vidukļa apkārtmēru.Sastāv no 8 daļām, kas tiek savstarpēji savienotas.Viegli saliekami un izjaucami.  Elastīgās bumbiņas novērš apļa nokrišanu vingrinājumu laikā.Stimulē vidukļa un vēdera akupunktūras punktus, rodas masāžas efekts un pirkstu piespiediena efekts. Diametrs 95 cm. Svars 1.2 kg.
Novājēšanas josta Pievienot  izdrukai Platums 25 cm, garums 100 cm. Darbojas kā minisauna, jo veicina svīšanu un palīdz samazināt vēdera apkārtmēru. Nodarbību laikā uztur vēdera un muguras muskuļus , samazina traumatismu.
Novājēšanas bikses Bermudi Pievienot  izdrukai   Novājēšanas bikses "BERMUDAS". Īpašības: daudzfunkcionālas, saglabā muskuļu un ķermeņa temperatūru, vieglas, komfortablas, var lietot zem apģērba, sānos rāvējslēdzis ērtai uzģērbšanai. Lietojot sekmē sviedru izdalīšanos. Izmanto skrienot, aierobikas nodarbībās. Materiāls: izturīgs, ērts, mīksts 4-kārtu neoprēns(1.5-2mm) un 4-kārtu divpusējs neilona džersijas materiāls. Mazgāt siltā ūdenī ar rokām,žāvēt izkarot, sargāt no tiešiem saules stariem. Izmēri: S,M,L,XL,XXL.