LAT   RUS   ENG  

www.sportserviss.lv
Informāciju par mūsu precēm var redzēt arī mājas lapā http://www.sportserviss.lv
AQUALUNG
Mūsu firma ir kompānijas "AQUALUNG" oficiālie ,ekskluzīvie pārstāvji Latvijā. Informāciju par šīs firmas precēm skatiet saitos: www.aqualung.com www.aqualung.ru
izvēlēties vienu no apakškataloga


Ārējais izskats Nosakums Apraksts
Binoklis 12x25 Pievienot  izdrukai

Palielinājums: 12x

Lēcu diametrs: 25mm

Gumijas korpuss

Binoklis 20x50 Pievienot  izdrukai

Palielinājums: 20x

Lēcu diametrs: 50mm

Gumijas korpuss

Binoklis 10-50x50 Pievienot  izdrukai


Palielinājums: 10-50x Zoom

Lēcu diametrs:50mm

Gumijas korpuss

Monoklis 22x32 Pievienot  izdrukai

Palielinājums: 22x

Lēcu diametrs: 32mm

Gumijas korpuss

Eholote FD-06A Pievienot  izdrukai Portatīvā eholote FD-06A. Var izmantot no laivas, no krasta, uz ledus. Uzrāda dziļumu, reljefu, zivis, ūdens temperatūru. Dziļuma diapazons 0.6 līdz 70m.
Eholote FF 168W Pievienot  izdrukai Bezvadu eholote FF 168W. Darba dziļums 0.5-300m. Temperatūras un gultnes reljefa indikācija. Atšķir lielas un mazas zivis.Darba attālums starp sonoru un eholotu ir līdz 60m. Darbojas no 4 AAA tipa barošanas elementiem. Sonorā iebūvēts akumulators, kas lādējas no USB vada. Izvēlne krievu un angļu valodā.
Ledusurbis Tonar LR 130 Pievienot  izdrukai Klasisks ledusurbis ЛР-130. Urbšanas diametrs 130mm, dziļums 1000m. Lai palielinātu dziļumu, nepieciešams papildus iegādāties roktura pagarinātāju. Svars: 2,5 kg. Grieziena virziens  kreisais ( pretēji pulksteņa rādītāju virzienam). Augšējais rokturis sakrīt ar ledusurbja asi. Saliktā veidā ledusurbis ērts transportēšanai. Klasiskais , universālais ledusurbis noderīgs jebkuros makšķerēšanas apstākļos. Liels urbšanas ātrums, pielietojot minimālas pūles , izturīgs un drošs. Tādas ir Barnaulas ledusurbja īpašības.
Verga Pievienot  izdrukai Saliekama verga ПР-01 . Domāta āliņģa izciršanai ledū. Ar vergas palīdzību var ātri un precīzi  noteikt rudens plānā ledus biezumu un pavasara irdenā ledus izturību. Originālā asmeņa konstrukcija nodrošina vieglu ledus kalšanu. Viegli transportējama, jo ir saliekama un sver 2.3 kg.
Ziemas makšķernieku telts Pievienot  izdrukai Ziemas makšķernieku telts ar grīdu. Logs, grīdā ir rāvējslēdzis. Izmērs : 2mx2mx1.40m. Salikšanas instrukciju skatiet
http://www.youtube.com/watch?v=aRBn3whrn48&list=UU8blJZcZ9Sle-MW8ks0w_Wg&index=1&feature=plcp